Semua produk
-
Pedro Soares da SilvaPengiriman dilakukan dalam kombinasi, kualitas barang yang diminta, orang kontak yang sangat baik informasi tentang barang yang diminta, niat baik -
Levy LihatLampu yang sangat bagus, tiba tepat waktu, pelayanan yang sangat baik oleh penjual. -
Muhammad RizwanSangat Profesional!!
Kontak Person :
George Gao
ada apa :
+8613912313066
kata kunci [ bright led strip lights ] pertandingan 72 Produk.
30*16mm Aluminium Drywall LED Channel Plaster Arsitektur LED Aluminium Profile
| Nama produk: | Profil Aluminium LED Tanpa Trim |
|---|---|
| ukuran produk: | 30(W)*15,4(H)*2000(L) |
| Warna: | Perak/Putih/Hitam |
30*16mm Wall Linear Light Drywall LED Aluminium Profile Lampu Arsitektur
| Nama produk: | Profil Aluminium Tanpa Trim |
|---|---|
| Ukuran produk: | 30(W)*15,4(H)*2000(L) |
| Warna: | Perak/Putih/Hitam |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Sub Size LED Wall Washer Fleksibel Permukaan Dipasang Lampu Linear IP67 30° 60°
| Tegangan: | 24v |
|---|---|
| Peringkat IP: | IP67 |
| Daya (W/M): | 9,6W |
RGB LED Wall Washer Lensa Strip Dimmable Outdoor Led Lampu Dengan Lensa
| Tegangan: | 24v |
|---|---|
| Peringkat IP: | IP67 |
| Daya (W/M): | 14,4W |


